Współpraca z firmami z całej Europy

Firma MARZOLL rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku świadcząc usługi w zakresie przewozu towarów w relacjach międzynarodowych. MARZOLL jest firmą prywatną z wyłącznie polskim kapitałem. Dysponujemy ponad 50 własnymi całopojazdowymi środkami transportowymi. Współpracujemy z kilkunastoma firmami transportowymi z całej Europy.

Marzoll - Rzetelny przewoźnik

Firma Marzoll należy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Posiada zabezpieczenie ładunków ubezpieczeniem OC Przewoźnika. Nasze samochody monitorowane są za pomocą Systemu Satelitarnego Lokalizowania GPS, dzięki czemu zapewniamy 24 godzinne monitorowanie pojazdu z ładunkiem, dobór optymalnej trasy przejazdu oraz pewność o natychmiastowym powiadomieniu załogi szybkiego reagowania o ewentualnym zdarzeniu. Posiadamy stałą łączność z kierowcami.

Firma specjalizuje się w przewozie drogowym towarów niebezpiecznych "ADR" na terenie całej Unii Europejskiej.


Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów od początku 2004 roku wdrożyliśmy w firmie nowy produkt spedycję kolejową.

Doświadczenie i profejonalizm

Opierając się na doświadczeniu naszych pracowników, gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń. Proponujemy optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Działanie naszej firmy nacechowane jest szczególną dbałością o Klienta.

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem

Marzoll

Firma MARZOLL rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku świadcząc usługi w zakresie przewozu towarów w relacjach międzynarodowych.

Kontakt

Biuro firmy
ul. Stalmacha 2b
43-417 Kaczyce

© 2018 marzoll.com.pl | Realizacja: smolsite.pl

TOP